Korbel
slonovina, stěna s kontinuálně řezanou figurální scénou bitvy u Orleáns a s postavou Johanky z Arku na koni, víko zakončené figurou rytíře, volutové ucho a čtyři volutové nohy zdobené hlavami vojáků ve zbroji, pravděpod. Francie poslední třetina 19. století, výška 53 cm, lehce poškozeno, opravováno (Ši)
28.11.2015 - 14:00
CZK 350.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Korbel
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |